Muay Thai, | Transform Gym Antalya

Uzun yıllardır ringlerde uygulanan, tam temaslı karşılaşmalar çerçevesinde etkili, stratejik ve defans olgularına sahip bir spor dalı olan Muay thai eğitim programını, Muay Thai federasyon başkanı, özel kalem sekleteri, ayrıca 5. Kademe teknik direktör olan Ömer  hocamız ile profesyonel eğiyim programımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Muay Thai Tarihçesi

Muay Thai Grup Ders Eğitim Programı (Yetişkin)

Salı, Perşembe, Cumartesi günleri

21:00-22.30 saatleri arası

12/55 yaş arası

Eğitim programlarına, düzenli katılarak eğitimlerine 6 ay devam edilmesi durumunda, hayatımızda karşımıza çıkabilecek olan her türlü tehlikelere karşı, kendimizi yada sevdiklerimizi, taktik ve savunma sporu olan muay thai ile, ileri seviye savunmanız mümkündür.

Muay Thai Çocuk

Muay Thai Grup Ders Eğitim Programı (Çocuk)

Salı, Perşembe, Cumartesi, günleri

19.00-20.00 saatleri arası

05/12 yaş

Muay Thai kursu, sağlıklı ve çok daha estetik bir fiziğe sahip olmak, spor yaparken hayatta karşımıza çıkacak olan tehlikelere karşı kendinizi çok ileri seviyede korumak, özgüven ve daha birçok kişisel ve fiziksel yetinizi geliştirmek arzusundaysanız bu eşsiz deneyimden faydalanmak için iletişime geçiniz. Eğitim sistemi sonunda, çok ileri seviyeye ulaşarak katılım seltifikası ve sporcu lisansı alabilirsiniz.

Muay Thai Tarihçesi hakkında detaylı bilgi edinmek, muay thainin tarihi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Muay Thai Tarihçesi yazımıza geçebilirsiniz. Peki Muay Thai ile kilo vererek forma gire bilirmisiniz? Taktik saldırı ve savunma sporu hakkında yazımıza geçerek bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın