Zumba Dans Grup Ders Eğitim Programı | Transform Gym

Zumba Dans ederek kilo verme ve sıkılaşmanın en keyifli yoludur. Son zamanlarda popülerliğini sürekli koruyan eğlenceli bir kardiyo çalışmasıdır. Grup ders çalışması olarak motivasyonu yüksek, eğlenceli ve ideal kilo değişim hedeflemesinde etkili sonuç vermektedir.

Zumba grup dersi | Transform Gym

Grup ders eğitim programları ile birlikte, hem dans eder, hem sağlıklı bir form kazanımı ve kondisyon elde edersiniz. Etkili dans figürlerini eğlenerek öğrenmenize olanak sağlar. Günlük hayatın stresinden eğlenceli bir şekilde uzaklaşırken aynı zamanda kendinizi daha mutlu hissetmenize olanak sağlayacaktır.Katı kuralları olmayan, tamamen dans ederken keyif almanıza odaklanır.

Grup ders eğitim programları, haftanın 3 günü 1 er saatlik dersler şeklinde yapılmaktadır. Bayanlara öze bayan hoca eşliğinde grup ders eğitim programı olarak uygulanmaktadır. Grup ders çalışmaları hızlı bir şekilde kilo vermek için oldukça etkilidir. Egzersiz hareketleri ve dans harmanlanarak, yapılan ders çalışmaları ile metabolizmanız hızlanarak etkili bir şekilde kilo verir, sıkılaşır ve kondisyon elde edersiniz. Böylelikle hayatınızda aktif ve enerjik olursunuz. Motivasyonu Yüksek, Enerji Dolu Spor programı.

Zumba, Transform Gym

Zumba Dans, Grup Ders Eğitimi!

Pazartesi, Çarşamba, Cuma

18:00-19:00/20.30-21.30 saatleri arası

Zumbanın faydaları nelerdir grup ders programları ile kilo verebilirmiyim? gibi sorularınız için tıklayınız. Ders programları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için “Fiyat Listemize” göz atabilir yada youtube zumba dans videoları için tıklayınız.

Bir cevap yazın