Body Pump | Body Pump İle Kilo Verme Yöntemleri

Body Pump Nedir?

Body pump, tüm dünyada milyonlarca tutkunu olan, vücudun denge ve koordinasyon temelini güçlendirerek, tüm kasları etkin bir şekilde çalıştırır. Dumbbell ağırlıkları ile çalışmanın yanı sıra tekme ve yumruk hareketlerini bünyesinde barındıran tempolu spor aktivitesidir. Kardiyovasküler bir antrenman çalışma prensibi ile temposu ve çalışma ritmi yüksek etkin yağ yakımı ve sıkılaşma hedefli ders programıdır.

Çok tekrar ile hafif ve orta ağırlıkların kullanıldığı body pump size fullbody vücut antrenmanı sunar. Verimli geçen antrenman programından sonra 700 kalori yakabilirsiniz.

Eğitmen eşliğinde motive edilerek yüksek tempolu ritmik çalışma programı ile bilimsel olarak desteklenen, hareketler ve teknikler aracığı ile size koçluk yapılmaktadır. Daha fazlasını yapabilmeniz için motive edilerek etkin ve hızlı bir şekilde ideal kilo değişim hedeflerinizi gerçekleştirirsiniz.

Body Pump | Transform Gym
Body Pump | Transform Gym

Body Pump İle Kilo Verme Ve Sıkılaşma Önerileri

Grup ders çalışmaları hızlı bir şekilde kilo vermek için oldukça etkilidir. Motivasyonla cesaretlendirilerek etkili bir tüm vücut interval kardiyo antrenmanı yaparsınız. Ayrıca metabolizmamızı hızlandırarak, fazla kalori yakmanızı hızlandırırsınız. Böylelikle kalori açığı yaratarak vücutta depolanan yağ depolarını yakar, sıkılaşır, forma girerek etkili bir şekilde kondsiyon elde edersiniz. Düzenli yapılan egzersizler, kalp damar, sağlı ile birlikte metabolizma ve hormonların dengeli çalışabilmesi için oldukça faydalı bir spor sınıfıdır.  Body pump ve bu gibi tepmosu yüksek interval antrenmanlarla hayatınızda aktif ve enerjik olursunuz. Motivasyonu yüksek enerji dolu spor programı.

Sağlıklı ve formda kalmak için, fiziksel aktivitelerinize önem gösterin. İnsan organizmasında bulunan, tüm hormonel dengenin düzenli çalışmasını sağlamak için, egzersiz yapmak şart!! Bu bilimsel bir gerçek. Body pump(kilo verme ve sıkılaşma grup dersi) bu konuda sizin için oldukça faydalı olacaktır. Hangi spor aktivitesini yaparsanız yapın, düzenli ve en önemlisi devamlı bir şekilde sürdürün.

Kilo Vermek için Doğal Supplement Kullanın!!

Spor önce içilen kahvenin kilo verme hızını etkili bir şekilde arttırmasının yanı sıra, spor aktivitenizin de performans güç ve dayanıklılık sağlayarak keyifli geçmesini sağlamaktadır. Spor öncesi kahve ile yeryüzünde bulunan en doğal uyarıcı etkiye sahip, madde olan kafeini alırsınız.

Kahve, Yağ Yakıcı Bir Suplementtir!

Yapılan birçok araştırma gösteriyor ki, sağlık üzerinde faydası saymak ile bitmeyen kahve, fiziksel spor aktivitelerine de yarar sağlıyor. Spor öncesinde tüketilen 1 fincan taze öğütülmüş çekirdek kahvenin antrenman süresini uzatarak, toplanma hızını arttırdığı görülmüştür. Büyük kas gruplarına yönelik güç antrenman programlarında %20 ye varan performans artışı sağlayarak. Antrenman programınızın daha keyifli ve bir o kadar da etkili geçmesini sağlar..

Spor Öncesi Kahve İçin | Transform Gym & Cafe
Spor Öncesi Kahve İçin | Transform Gym & Cafe

Kahve içerisinde bulunan yoğun kafein maddesi ile adrenalin hormonu seviyesini arttıran bir içecektir. Egzersiz öncesi içilen 1 fincan kahve nin beyne giden ağrı ve yorgunluk hissini blok ederek, egzersiz sonrası kendimizi iyi hissetmemizi sağladığı saptanmıştır. Ayrıca, kandaki yağ hücrelerine taşınan adrenalin hormonu, depolanan fazla yağların yakımını kolaylaştırarak, etkili bir şekilde kilo vermenizi destekler.

Kilo verme yöntemleri ile ilgili nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyor ve sağlıklı kilo verme yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız “ Definasyon Dönemi” yazımıza geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın