Body Pump Grup Ders Eğitim Programı!! | Transform Gym

Body Pump | Transform Gym
Body Pump | Transform Gym

Tüm dünyada milyonlarca tutkunu olan, vücudun denge ve koordinasyon temelini güçlendirerek, tüm kasları etkin bir şekilde çalıştırır. Dumbbell ağırlıkları ile çalışmanın yanı sıra tekme ve yumruk hareketlerini bünyesinde barındıran tempolu spor aktivitesidir. Kardiyovasküler bir antrenman çalışma prensibi ile temposu ve çalışma ritmi yüksek etkin yağ yakımı ve sıkılaşma hedefli ders programıdır.

Grup ders eğitim programları, haftanın 3 günü 1 er saatlik dersler şeklinde yapılmaktadır. Bayanlara öze bayan hoca eşliğinde grup ders eğitim programı olarak uygulanmaktadır. Grup ders çalışmaları hızlı bir şekilde kilo vermek için oldukça etkilidir. Dumbbell ağırlıkları ve Egzersiz hareketleri ile yapılan ders çalışmaları, metabolizmanızı hızlandırarak etkili bir şekilde kilo verir, sıkılaşır ve kondisyon elde edersiniz. Böylelikle hayatınızda aktif ve enerjik olursunuz. Motivasyonu Yüksek, Enerji Dolu Spor programı.

Body pump ders programı | Transform Gym

Body Pump Grup Ders Eğitimi

Pazartesi / Çarşamba / Cuma

19:15 / 20:15 saatleri arası

Çok tekrar ile hafif ve orta ağırlıkların kullanıldığı ders programı size full body vücut antrenmanı sunar. Verimli geçen antrenman programından sonra 700 kalori yakabilirsiniz.

Body pump hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ve kilo verme yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için Body Pump ve Kilo verme Yöntemlerine” yazımıza geçebilirsiniz. Ayrıca ders programları hakkında bilgi edinmek için “Fiyat Listemize” bakabilirsiniz.

Youtube videoları arşivi için tıklayınız

Bir cevap yazın