Mat Pilates Grup Dersi | Transform Gym

Pilates, profesyonel sporcular, hamileler, yaşlılar, skolyoz, bel fıtığı, boyun fıtığı gibi omurga rahatsızlıkları olanlar, eklem, kas, tendon sakatlığı geçirmiş olanlarda dahil olmak üzere, çok geniş yaş ve fiziksel durum aralığındaki insanlar tarafından tercih edilmektedir. 

Özellikle vücudun çekirdeği diyebileceğimiz pelvik taban kasları, karın kasları, omurga ve sırtı güçlendirir. Düzenli yapılan egzersizlerle, postürel kaslarınız kuvvetlendirilir, kas dengesizliğinden doğan duruş bozukluğu ve kronik ağrılar gibi şikayetlerinizin üstesinden gelmesine katkı sağlarsınız. Transform Gym Pilates grup ders eğitim programları;

Pilates, Transform Gym;Hafta İçi Hergün

Transform Gym Pilates

 

Transform Gym Pilates

Salı, Perşembe, Cumartesi

18:00-19.00 arası,

Bayanlara özel Pilates stüdyosu, bayan hoca eşliğinde grup ders eğitim programı uygulanmaktadır.

Baynalara özel grup ders çalışmaları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için “…….” Yazımıza geçebilirsiniz.

 

Pilates vücudu sağlıklı ve dengeli bir şekilde geliştirir. Esneme egzersiz hareketleri, kas yapılarını şekillendirerek forma sokar. Vücudumuzun asimetrisini düzelterek, sağlıklı bir duruş elde etmemize olanak sağlar.

Eklem ve omurga problemleri postür bozuklukları gibi birçok rahatsızlıkta, güç ve dayanıklılık sağlayarak ideal duruşu elde etmenize katkı sağlar.

Pilates, ayrıca kalp, damar ve dolaşım sistemimizin gelişimi ve sağlıklı bir şekilde devam ede bilmesi için esneme ve germe eksersizleri oldukça büyük öneme sahiptir.

Sağlıklı ve formda kalmak için, fiziksel aktivitelerinize önem gösterin. İnsan organizmasında bulunan, tüm hormonel dengenin düzenli çalışmasını sağlamak için, egzersiz yapmak şart!! Bu bilimsel bir gerçek

Stresten uzak, kendiniz ayırmış olduğunuz, en az haftada 3 gün 1 saat spor programları ile kendinizi motive olmuş ve mutlu hissedeceksiniz.

Transform Gym pilates

 

Transform Gym pilates

Daha detaylı bilgi edinmek için “Pilates Ve Kilo Verme” hakında yazımıza geçebilirsiniz.

Transform Gym Salon İçi Grup Ders Videoları için..

Transform Gym Fiyat Listesi için..

Bir cevap yazın