Muay Thai Grub Dersleri Savunma Ve Taktik Saldırı

Muay Thai Grub Dersleri Savunma Ve Taktik Saldırı

Muay Thai Grub Dersleri Savunma Ve Taktik Saldırı

Daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşama hazır mısınız ?

Antalya'nın en iyi  antrenörleri eşliğinde kaliteli bir eğitim almak istemez misiniz ?

İster grup dersleri ister kişisel antrenör eşliğinde  Muay Thai Lapa Eğitimi Alabilirsiniz.Transform Gym Muay Thai Lapa Eğitim.

Muay thai kursu, sağlıklı ve çok daha iyi bir fiziğe sahip olmak, spor yaparken hayatta karşımıza çıkacak olan tehlikelere karşı kendinizi çok ileri seviyede korumak, özgüven ve daha birçok kişisel yetinizi geliştirmek arzusundaysanız bu eşsiz deneyimi yaşamak için Transform Gym Spor Salonları Ve Fitness Merkezimizde ücretsiz deneme çalışmalarımıza kesinlikle bekliyoruz. 

Muay thai kursu, uyguladığımız eğitim sistemi, dünyanın en büyük oyuncularının ve mankenlerinin formda kalmaları için yaptıkları özel eğitim tekniklerini de kapsamaktadır. Çalışmalarımız kesinlikle sertlikten ve karşılıklı dövüşten uzak, eğitim ve teknik ağırlıklıdır. Arzu edilirse müsabakalar 6 aylık eğitimini tamamlamış üyelerimizin kişisel isteğine bağlıdır. 

Muay thai kursu antalya çalışmalarımızda yaş sınırı yoktur. Çocuklar için ise ( 5- 13 yaş grubu ) özel bir çocuk grubumuz mevcuttur. Üyelerimiz çalışmalarımıza düzenli geldikleri taktirde 6 aylık bir eğitim ile çok iyi bir seviyeye ve forma ulaşırlar. 

 Eğer arzu edilirse  özel eğitimler ile  3 veya 4 kişilik özel gruplar eşliğinde 6 aylık bir süre zarfı içerisinde özel bir eğitim sistemine dahil olabilirler.

Muay Thai Kursu Alabilirsiniz.

 Bu eğitim sistemi sonunda çok ileri bir seviyeye ulaşarak kurumumuzdan katılım sertifikası ve sporcu lisansı alabilirler. Üyelerimiz arzu ederlerse yakın arkadaşlarından oluşacak özel grup dersleri oluşturabilirler. İlk çalışmalarımız ücretsizdir. Özel derslerimiz sizin uygun olduğunuz gün ve saatlerde yapılmaktadır.

Antalya Transform Gym & Cafe Spor Salonu Ve Fitness Merkezi

Profesyonel Antrenörler Eşliğinde Oluşturulan Fitness Programları.

Kişisel Antrenör (Etkili Ve Pratik Çözüm)

Kilo Verme Ve Sıkılaşma Grup Dersleri

Kitlesel Şekilllenme

Kütlesel Yapılanma

Vücut Geliştirme

Forma Girme

Formda Kalma

Bayanlara Özel Grup Dersleri, Bayanlara Özel Fitness, Zumba, Pilates, Body Pump, Reformer Pilates, Muay Thai, Kick Boks,Dersleri Gibi Birçok Aktiveteyi Transform Gym&Cafe de Bulabilirsiniz. 


Detaylı bilgi Ve Avantajlı Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Almak için Bize Ulaşın


Antalya Transform Gym & Cafe Spor Salonu Ve Fitness Merkezi Kepez Dokuma