Mat Pilates Grup Dersi (Bayanlara Özel)

Mat Pilates Grup Dersi (Bayanlara Özel)

Mat Pilates Grup Dersi  (Bayanlara Özel)

Antalya Transform Gym & Cafe Spor Salonu Ve Fitness Merkezi

Pilates Grup Ders (Bayanlara Özel)

Pilates , Ana Felsefesi Nefes Ve Konsantrasyon Olan Özellikle Vücudun Çekirdeği Diyebileceğimiz Pelvik Taban Kasları , Karın Kasları , Omurga Ve Sırtı Güçlendiren Bir Egzersiz Stili Olması Nedeniyle  Çok Faydalıdır. Egzersiz Esnasında Kullanılan Çeşitli Akıcı , Dengeli Hareketler Ve Nefes Çalışmaları Öğrencinin Sırt Ve Kol Kaslarının Güçlenip Duruş Bozukluklarından Ortaya Çıkan Kronik Ağrılarının Önemli Ölçüde Azalmasına Sebep Olur.

Pilates ; Profesyonel Sporcular , Hamileler , Yaşlılar , Skolyoz – Bel Fıtığı – Boyun Fıtığı Gibi Omurga Rahatsızlıkları Olanlar , Eklem-Kas- Tendon Sakatlığı Geçirmiş Olanlarda Dahil Olmak Üzere Çok Geniş Yaş Ve Fiziksel Durum Aralığındaki İnsanlar Tarafından Tercih Edilmektedir. Buradaki Önemli Nokta Birlikte Çalıştığınız Eğitmenin Tecrübeli Olduğu Kadar Sizin Vücudunuzun Hareket Kapasitesini De Bilmesidir. Bu Şekilde Uygulanan Reformer Pilates Dersleri Sizi Güvenle Ve Kısa Sürede Fiziksel Hedeflerinize Ulaştıracaktır.  

Profesyonel Antrenörler Eşliğinde Oluşturulan Fitness Programları.

Kişisel Antrenör (Etkili Ve Pratik Çözüm)

Kilo Verme Ve Sıkılaşma Grup Dersleri

Kitlesel Şekilllenme

Kütlesel Yapılanma

Vücut Geliştirme

Forma Girme

Formda Kalma

Bayanlara Özel Grup Dersleri, Bayanlara Özel Fitness, Zumba, Pilates, Body Pump, Reformer Pilates, Muay Thai, Kick Boks,Dersleri Gibi Birçok Aktiveteyi Transform Gym&Cafe De Bulabilirsiniz. 

 

Detaylı Bilgi Ve Avantajlı Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

 

Antalya Transform Gym & Cafe Spor Salonu Ve Fitness Merkezi Kepez Dokuma

Antalya Reformer Pilates Salonları