Kick Boks Grub Dersleri Savunma Ve Taktik Saldırı

Kick Boks Grub Dersleri Savunma Ve Taktik Saldırı

Kick Boks Grub Dersleri Savunma Ve Taktik Saldırı

Transform Gym Kick boks kursu Antalya

Transform Gym Kick boks kursu olarak Antalya'nın en iyi eğitmenleri eşliğinde, sağlıklı ve çok daha iyi bir fiziğe sahip olmak, spor yaparken hayatta karşımıza çıkacak olan tehlikelere karşı kendinizi çok ileri seviyede korumak, öz güven ve daha birçok kişisel yetinizi geliştirmek arzusundaysanız bu eşsiz deneyimi yaşamak için ücretsiz kickboks deneme çalışmalarımıza kesinlikle bekliyoruz. 

Kick boks, yumruk, tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş eklektik bir dövüş sporudur. Egzersiz sistemi olarak uygulanabildiği gibi tam temaslı bir mücadele sporu olarak da uygulanabilmektedir. Kick boks aynı zamanda benzeri spor türlerini tanımlamakta kullanılan genel terimdir. Yetişkin ve çocuk kayıtlarımız tüm hızıyla devam etmekte olup,detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Antalya Transform Gym & Cafe Spor Salonu Ve Fitness Merkezi


Profesyonel Antrenörler Eşliğinde Oluşturulan Fitness Programları.

Kişisel Antrenör (Etkili Ve Pratik Çözüm)

Kilo Verme Ve Sıkılaşma Grup Dersleri

Kitlesel Şekilllenme

Kütlesel Yapılanma

Vücut Geliştirme

Forma Girme

Formda Kalma

Bayanlara Özel Grup Dersleri, Bayanlara Özel Fitness, Zumba, Pilates, Body Pump, Reformer Pilates, Muay Thai, Kick Boks,Dersleri Gibi Birçok Aktiveteyi Transform Gym&Cafe de Bulabilirsiniz. 


Detaylı bilgi Ve Avantajlı Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Almak için Bize Ulaşın


Antalya Transform Gym & Cafe Spor Salonu Ve Fitness Merkezi Kepez Dokuma