Body Pump

Body Pump

Body Pump

Bir günde 700 kalori !

Dünyada rağbet gören ve herkesin merakla beklediği body pump, 

Şimdi antalya'da transform gym spor salonu ve fitness merkezinde. . Yoğun ve sıkı aktivite si ile 1 günde 700 kalori verdiriyor. Body pump hızlı kilo verme ve zayıflamanın en pıratik ve en etkili yoludur. Body pump, dinamik yapısı ile kısa zamanda vücut direncinizi arttıracak. Halter ağırlıkları ile kaslarınızı geliştiren ve vücut direncini en kısa sürede kondisyonlu hale getiren bu mükemmel egzersiz programı ile kendinizi harika hissedeceksiniz. Body pump hızlı kilo verme ve sıkılaşmanın en hızlı yoludur. 

Transform gym spor salonu ve fitness eğitmenlerinden elif köse ,sizlere “body pump” dersi ile nasıl forma girebileceğinizin yolunu gösteriyor. Yüksek tempolu bir müzik eşliğinde halter ağırlıklarıyla yapılan body pump, ara vermeden ard arda tüm bölgeler çalıştırılıyor. O nedenle aynı zamanda cardio vasküler bir ders olarak adlandırılıyor. Body pump dersinde tüm hareketler çok sık tekrar ediliyor. 5dk boyunca aynı bölgeye yoğunlaşarak  aynı bölge çalıştırılmaya devam ediliyor. O yüzden hafif kilolu halter ağırlıklarıyla çok sık tekrar yapılıyor ve vücut direnci ve kuvveti inanılmaz artıyor. 

Body pump dersi yoğun ve sıkı aktivite si ile 1 günde 700 kalori verdiriyor.

Body pump hızlı kilo verme ve zayıflamanın en hızlı ve en etkili yoludur. Transform gym spor salonu ve fitness merkezi antalya kepez dokuma. Birçok aktiviteyi bir arada barındıran profesyonel bir spor kulübü'dür. Profesyonel antrenörler eşliğinde oluşturulan fitness programları ile hızlı kilo verme,hızlı kilo alma,kilo yönetimi,sıkılaşma,forma girme,formda kalma,bayanlara özel grup dersleri,bayanlara özel fitness,zumba,pilates,body pump,reformer pilates,muay thai,kick boks,grup dersleri gibi birçok aktiveteyi transform gym profesyonel spor kulübünde bulabilirsiniz. 

Detaylı bilgi ve avantajlı kampanyalarımız hakkında bilgi almak için  bize ulaşın

Yararlı Bilgiler