Reformer Pilatesin Faydaları

Reformer Pilatesin Faydaları

Reformer Pilatesin Faydaları

Reformer Pilates, Amaçlarını Sistemli Çalışma Bütünüyle Gerçekleştirir. Ayrıca Reformer Pilatesin Yararları:·         Kişiye Daha İyi Bir Duruş, Zarafet Ve Esneklik Kazandırır.·         Sırt Ve Bel Ağrılarını Hafifletir. Reformer Pilatesin Avantajları Arasında Özellikle Çalışanların En Çok Faydalanacağı Madde Budur.

·         Egzersizler, Güçlü Kemikler Oluşturmak İçin Yeterli Direniş Ve Hareket Çeşitliliği Sağlar.·         Yıpranmadan Uzun, Kuvvetli Kaslara Ulaşmanın Anahtarlarından Biridir. Aletli Pilatesin Yararları Arasında Güçlü Kas Sistemi Oluşturmak Vardır.·         Aletli Pilatesin Avantajları Arasında Bölgesel Çalışabilme İmkanı Da Gelir. İncelmek İstediğiniz Bölge Üzerinde Sıkı Bir Çalışma Yaparak Forma Girebilirsiniz.·         Reformer Pilates Sayesinde Eklemlere Daha Az Yük Biner.·         Reformer Pilatesin Yararları Arasında Hızlı Yağ Yakmak Da Vardır. Kalori Yakma Oranınız Artar Ve Kaslarınız Güçlenir.·         Kan Dolaşımını Hızlandırır.·         Reformer Pilatesin Avantajları Arasında Rahat Uygulanması Da Yer Alır. Yer Çekiminin Daha Az Hissedilmesinden Dolayı Egzersizler Rahatlıkla Uygulanır.·         Aletli Pilatesin Yararları Arasında Alt Karın Kaslarını Güçlendirmesi De Yer Alır. Özellikle Doğum Sonrası Göbek Sarkıklığından Şikayeti Olanlar İçin İyi Bir Çözüm Olacaktır.·         Omurga Kaslarını Çalıştırarak Duruşu Düzelten Reformer Pilates, Kambur Duruşu Düzeltir.·         Reformer Pilatesin Yararları Arasında Sporcular İçin De Maddeler Var Elbette. Aletli Pilates Sporcularda Sakatlanma Riskini En Aza İndirir.·         Reformer Pilates Faydaları Arasında Boyun Ve Bel Fıtığı Riskini Azaltması Da Yer Alır.·         Aletli Pilates Yapanlar Doğru Nefes Almayı Da Öğrenirler.·         Tüm Kas Grubu Çalıştığı İçin Vücut Orantılı Bir Şekilde Şekle Girer.·         Reformer Pilatesin Avantajları Arasında Bel Ve Karın Görünümüne De Yararı Vardır. Güçlü Bir Karın Ve Güçlü Bir Bel Oluşturur.·         Kişinin Dayanıklılığını Arttırır.·         Reformer Pilatesin Faydaları Arasında Konsantrasyon Yeteneğini Güçlendirmesi De Yer Alır.·         Aletli Pilates Aynı Zamanda Stresi De Azaltır.·         Kan Dolaşımı Hastalıkları Ve Eklem Rahatsızlıkları Oluşmasını Engeller.Reformer Pilatesin Yararları Kişiden Kişiye Değişmektedir. 

Ancak Genel Olarak Aletli Pilatesin Yararları Bunlardır. Siz De Elinizi Çabuk Tutarak Aletli Pilatese Başlarsanız En Kısa Sürede Yararını Görürsünüz.Reformer Pilates Zayıflatır Mı?

Reformer Pilatesin Yararları Saymakla Bitmiyor. Aletli Pilates Yapmaya Başlayanların En Büyük Merakı İse Zayıflayıp Zayıflamayacakları Oluyor. 

Cardio Egzersizi Olmayan Reformer Pilateste Kalori Yakılması Hedeflenmese De Kişinin Yağ Yakması Ve Sıkılaşması Mümkündür. Yapılan Hareketler Özellikle Karın Bölgesinde Ve Bacaklarda İncelmeyle Sonuçlanır.Reformer Pilates Egzersizleri Vücudun Şekle Girmesinin Yanında Kilo Vermeyi Destekleyen Hareketler İçerir. 

Aletli Pilateste Uygulanan Tekniklerle Özellikle Kadınlarda Daha İyi Sonuç Gözlemlenir. 

Her Yaş Grubunun Yapabileceği Reformer Pilates, Kişinin Hayatına Bambaşka Bir Bakış Açısı Katacaktır.

 Sağlıklı Yaşamayı İlke Edinen Herkesin Mutlaka Denemesi Gereken Reformer Pilates, Yaşam Biçiminiz Haline Gelecektir…Reformer Pilatesin Avantajları Ve Kurs Takvimi Hakkında Bilgi Almak İçin Salonumuza Bekliyoruz.

Güç, Esneklik Ve DengeTransform Pilates Stüdyo,Antalya Kepez Dokuma'da Bulunan Stüdyomuz , Profesyonel  Eğitmenler Tarafından Eğitim Verilen Yeni Nesil Bir Pilates Stüdyosudur.

Antalya Transform Gym & Cafe Spor Salonu Ve Fitness MerkeziProfesyonel Antrenörler Eşliğinde Oluşturulan Fitness Programları Ile Hızlı Kilo Verme, Hızlı Kilo Alma, Kilo Yönetimi, Sıkılaşma, Forma Girme, Formda Kalma,

 

Kişisel Antrenör (Etkili Ve Pratik Çözüm)Kilo Verme Ve Sıkılaşma Grup DersleriKitlesel ŞekilllenmeKütlesel YapılanmaVücut GeliştirmeForma GirmeFormda KalmaBayanlara Özel Grup Dersleri 


Bayanlara Özel Fitness


Zumba


Pilates


Body Pump


Reformer Pilates


Muay Thai


Kick Boks


Grup Pilates Dersi 


Dersleri Gibi Birçok Aktiveteyi Transform Gym&Cafe De Bulabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi Ve Avantajlı Kampanyalarımız Hakkında Bilgi Almak Için Bize Ulaşın

 

"Fitness Salonları"  "Hızlı Zayıflama" "Kilo Verme" "Kilo Verme Yolları"  "Reformer Pilates" "Aletli Pilates "Sıkılaşma"  "Spor Salonları Antalya"  "Zayıflama" "Zumba" "Fitness Salonlar" "Kilo Alma" "Kilo Ve Hacim" "Kilo Yönetimi"  "Kişisel Antrenör"  "Sıkılaşma" "Spor Salonu"  "Body Bulding" "Kickboks" "Pilates" "Vücut Geliştirme" "Zumba" "Muay Thai" "Body Bulding"  "Yoga"